سوپرفود ان بی اس

عملکرد سوپرفود ان بی اس در بازسازی و ترمیم مفاصل، استخوان ها و…

عملکرد سوپرفود ان بی اس در بازسازی و ترمیم بافت های هم بند:

در مقالات قبلی در رابطه با تاثیرات سوپر فود در بدن توضیحاتی را ارائه کردیم در این مقاله قصد داریم عملکرد سوپرفود ان بی اس را در ترمیم و بازسازی بافت های هم بند مانند مفاصل، استخوان ها، دیسک ها، رباط ها و… بیان کنیم. پس با ما همراه باشید.

دلایل مختلفی در ایجاد دیسک کمر، آرتروز و ساییدگی مفاصل موثرند که برخی از آنها عبارتند از افزایش سن، اضافه وزن، ژنتیک، تغذیه، جنسیت (زنان پس از یائسگی آسیب پذیرترند)، عدم تحرک و حرکات نا به جا و بیماریهای مرتبط (عفونت، ناهنجاریهای اسکلتی و…)

راهکارهای زیادی برای کاهش درد و بهوبد این بیماریها ارائه میشود اما اکثر آنها تنها به طور موقت درد را ساکت میکنند و عملا درمانی صورت نمیگرد. این راهکارهای موقتی عبارتند از تزریق مسکن، کاهش وزن، حرکات اصلاحی، آب درمانی، دارو، طب سوزنی، فیزیوتراپی و ماساژ و در نهایت جراحی.

تغذیه یکی از مواردی است که میتوان با رعایت آن تا حد زیادی از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری کرد و در صورت داشتن این مشکلات، به بهبود آن کمک کرد. مهم ترین مواد معدنی برای استخوان، کلسیم، فسفر و همچنین منیزیم هستند که جهت متابولیسم کلسیم ضروری است. علاوه بر این ویتامین D تنظیم کننده جذب کلسیم مواد غذایی در روده است. ویتامین K باعث جذب کلسیم باعث جذب کلسیم توسط استخوان و کاهش دفع آن از ادرار می شود. از طرف دیگر استخوان سازی را تحریک نموده و مانع پوکی استخوان میشود.

اسیدهای چرب امگا 3 دارای خواص کلاژن سازی هستند و توسط بدن مورد استفاده قرار میگیرند تا از ایجاد آسیب به غضروف و دیسک های در اثر التهاب جلوگیری کنند و موجب ترمیم صدمات وارد شده به دیسک شوند. جالب است بدانید با مصرف سوپرفود ان بی اس تمام این ریز مغذی ها به صورت بالانس شده با منشا گیاهی در اختیار استخوان ها و بافت های هم بند قرار گرفته و این بافت ها شروع به ترمیم و مستحکم سازی میکنند.

برای پرداختن به مشکلات استخوان ها غضروفها و مفاصل ابتدا باید علت اصلی به وجود آمدن این مشکلات را ریشه یابی کرد. یکی از دلایل اصلی ضعف ساختاری این بافتهای هم بند، کمبود ریز مغذی های مورد نیاز آنها و عدم تامین این مواد از طریق تغذیه معمول است. این کمبودها به مرور زمان باعث تضعیف این بافت ها (مفاصل، استخوان ها، رباط ها، دیسک ها و…) شده و در نتیجه این بافتها در برابر کشش، وزن زیاد و فشار دچار مشکلات اساسی مانند ایجاد فاصله مفاصل، حرکت دیسک ها و… میشوند.

سوپرفود ان بی اس در وهله اول با تنظیم وتقویت سیستم ایمنی باعث رفع التهابات در این بافت ها میگردد و به همین خاطر است که در همان هفته های اول شاهد کاهش درد در این بافت ها هستیم.

در شرایط معمول برای بازسازی و احیازی سلولی و استحکام این بافت ها سریعتر از ترمیم شان اتفاق می افتد. با مصرف سوپرفود ان بی اس این روند معکوس می گردد. بدین معنی که نه تنها روند تخریب متوقف می گردد بلکه بازسازی این بافت ها تسریع میشود. با تدوام مصرف سوپرفود ان بی اس؛ این محصول خارق العاده بافت ها مستحکم سازی شده و دیگر حتی با ورزش های سنگین نیز به راحتی آسیب پذیر نیست. 

برای افزایش استحکام این بافت ها باید سوپرفود ان بی اس را در بلند مدت و به طور مداوم استفاده کرد. هرچه مدت زمان مصرف طولانی تر شود ضربه پذیری و تحمل فشار در این اندام ها بالا می رود.

اطلاعات بیشتر در مورد سوپر فود را در مقالات زیر بخوانید:

با سوپرفود ان بی اس روند پیری را معکوس کن!

آیا پودر سوپر فود ان بی اس وابستگی ایجاد میکند؟

سم زدایی و پاکسازی بدن با 11 ماده طبیعی

همه چیز درباره ی سوپر فود NBS دکتر خلخالی

خرید سوپرفود ان بی اس

غذاهای مهم برای داشتن استخوان های قوی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا