سوپرفود Nbs

آیا بعد از قطع مصرف سوپرفود NBS امکان بازگشت بیماری وجود دارد؟

آیا بعد از قطع مصرف سوپرفود NBS امکان بازگشت بیماری وجود دارد؟

شش ماده مغذی ضروری در بدن وجود دارند که عبارتند از کربوهیدرات ها ، چربی های، پروتئین ها، آب، ویتامین ها، مواد معدنی، اکثر مواد مغذی ضروری توسط بدن قابل تولید نیستند و باید از طریق روش های دیگر مانند تغذیه وارد بدن شوند. بدون این مواد مغذی مهم، بدن شما قادر به انجام عملکرد صحیح خود نیست و اگر این مواد به بدن نرسد، در عملکرد طبیعی بدن اختلال ایجاد میشود و موجب بروز بیماری میگردد.

باتوجه به اینکه بعضی ریز مغذی ها مانند ویتامین های محلول در آب (ویتامین c ، ویتامین های گروه B ) باید به صورت روزانه مصرف شوند، طبیعی است که با این ویتامین ها باید به وسیله تغذیه به بدن برسد. با مصرف سوپرفود، تمام این مواد به صورت بالانس در اختیار بدن قرار میگیرد. در نتیجه با قطع سوپرفود بیماریهایی که درنتیجه کمبود و یا بالانس نبودن میزان این ویتامین ها به وجود می آیند به راحتی قابل بازگشت هستند.

برخی بیماریها مانند پوکی استخوان و کبدچرب، پس از بهبود با سوپرفود NBS در صورت تداوم سبک زندگی و تغذیه نامناسب، ممکن اس بعد از قطع مصرف و در طولانی مدت بازگردند.

در مشکلاتی مانند بی خوابی، استرس و ضعف سیستم ایمنی به دلیل این که سوپرفود NBS با تنظیم مکانسیم طبیعی بدن باعث رفع آنها میشود، پس از قطع مصرف سوپرفود NBS قابل برگشت هستند.

در درد های مفصلی و استخوانی، ممکن است مصرف سوپرفود NBS در ماه های اول با کاهش التهاب و درد همراه باشد اما با قطع آن به دلیل وجود آسیب ها و کامل نشدن ترمیم استخوان ها دردها به سرعت بازگردند؛پس برای ترمیم کامل و بهبود لازم است مدت زمان بیشتری از سوپرفود NBS استفاده گردد.

برای بیماریهای خود ایمنی، مصرف دائم محصول پیشنهاد میشود چراکه در این بیماران سیستم ایمنی دائما به تقویت و تنظیم نیاز دارد. 

در بیماریهای ویروسی و باکتریایی، ممکن است با چند ماه مصرف سوپرفود NBS ایمنی موقت و نسبی ایجاد شود اما برای ایمنی دائم در برابر این تهدیدات ، سوپرفود باید به صورت مدوام مصرف گردد.

در برخی بیماریها نیز مانند تپش قلب و رفلاکس معده بسته به منشاء بیماری با قطع مصرف، زمان برگشت متفاوت است؛ اگر منشاء استرس باشد قابل برگشت سریع است، اما اگر منشاء دیگری داشته باشد با بهبود این بیماری ها احتمال بازگشت بسیار کم است.

از آنجایی که بدن ما روزانه به ریز مغذی ها و مینرال های زیادی نیاز دارد و تغذیه روزانه ما به علت صنعتی شدن، نمی تواند این نیاز ها را برآورده سازد و همچنین فراورده های غذایی حاوی سموم کشاورزی و مواد نگهدارند می باشند؛ بنابراین بدن ما دچار کمبود به ریز مغذی ها شده و در دراز مدت مشکلاتی برای بدن ایجاد میشود که ریشه اکثر آنها تغذیه ناسالم و کمبود ریز مغذی ها است.

سوپرفود NBS با تامین این کمبود ها و کمک به تنظیم متابولیسم بدن به وسیله تامین ریزمغذی ها و کمک به پاکسازی بدن از سموم باعث جبران این کمبود ها میشود. در نتیجه برای سالم ماندن و نگه داشتن بدن در حالت ایده آل بهتر است به طور مداوم از سوپرفود NBS این غذای طبیعی استفاده کنیم.

مقالات بیشتر در مورد سوپرفود NBS:

مکانیسم سم زدایی با سوپر فود nbs

عملکرد سوپرفود ان بی اس در بازسازی و ترمیم مفاصل، استخوان ها و…

آیا پودر سوپر فود ان بی اس وابستگی ایجاد میکند؟

همه چیز درباره ی سوپر فود NBS دکتر خلخالی

با سوپر فود ان بی اس روند پیری را معکوس کن!

نتایج مصرف کنندگان سوپرفود NBS

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا